Haberler - Başkan Hasan ALİŞAN Deprem Bölgesinde.

DEPREM BÖLGELERİNE GİTTİ

6 Şubat’ta Türkiye’yi sarsan deprem felaketinin ardından, depremin etkilediği illerde yaraları sarma çalışmaları devam ediyor. Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı ve Oda Başkanımız Hasan Alişan, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkan vekili Muzaffer Kabacan ile birlikte bölgede esnaf ve sanatkarlar odalarının başkanlarını ziyaret etmek, çalışmalara destek olmak ve incelemelerde bulunmak üzere bölgeye gitti. Alişan Adana, Hatay, Şanlıurfa, Adıyaman ve Malatya’da ziyaretler gerçekleştirdi.

ZİYARETLER

Alişan, deprem felaketini yaşayan illerimizin acılarını paylaşmak adına Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Göğer,  Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kuybu ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Rüstem Keleş, Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şefik Bakay, Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Ziya Duranay, Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa Salman ile Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Keskin ve Malatya Sebze ve Meyveciler Esnaf Odası Başkanlığını ziyaret ederek yanlarında olduklarını ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

DESTEKLERİMİZİ ULAŞTIRDIK

Alişan ve Kabacan ayrıca Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Hatay’ın İskenderun ilçesinde kurulan konteyner kenti ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Alişan, “Depremin ne demek olduğunu çok iyi bilen bir şehiriz. Depremin ilk gününden itibaren Sakarya olarak bölgeye elimizden gelen tüm destekleri ulaştırmak için seferber olduk. Bugün de bölgedeki esnaf ve sanatkar odalarını ziyaret ederek desteklerimizi yineledik” dedi.

Resim Galerisi